Preparaty do efektywnych i ekonomicznych prac sprzątających - profesjonalne środki czystości.

Profesjonalne środki czystości powinny znaleźć się w wyposażeniu każdego przedsiębiorstwa, a w szczególności dedykowane są dla firm sprzątających, obiektów publicznych, szkół, urzędów, hoteli i restauracji czy zakładów produkcyjnych.  Zaopatrzenie obiektu lub zakładu pracy w profesjonalne preparaty może przynieść wymierne korzyści. W przeciwieństwie do chemii gospodarczej i stosowanych w domu środków czystości te charakteryzują się dużo większą wydajnością i są dużo bardziej ekonomiczne.

Środki te, to często koncentraty lub superkoncentraty, dzięki czemu są bardzo ekonomiczne i oszczędne w dozowaniu, a wyższa z pozoru cena jest w rzeczywistości dużo niższa od chemii gospodarczej jeżeli weźmie się pod uwagę wydajność, jakość i czystość jaką gwarantują te preparaty. Zaopatrzenie w profesjonalne środki czystości dla firm należy dokładnie planować i warto wybierać sprawdzone produkty, które podnoszą efektywność sprzątania.

W naszym sklepie oferujemy produkty uznanych producentów w dziedzinie czystości i higieny pomieszczeń, takich jak: Buzil, Ecolab, Septa, Diversey, Tenzi, czy Tork. Środki warto wybierać w zależności o rodzaju ich zastosowania, ale także ze względu na to jakim sposobem odbędzie się sprzątanie (czy nawierzchnie będą myte natryskowo, za pomocą ręcznych narzędzi jak mopy, ścierki, czy może maszynowo). Decydując się na wybór profesjonalnych środków czystości należy wziąć pod uwagę rodzaj prac do jakich będą przeznaczone. Można je podzielić na środki do czyszczenia gruntownego, do intensywnego mycia, do pielęgnacji i ochrony powierzchni. Ze względu na bardzo szeroki wybór preparatów w naszym sklepie podzieliliśmy je według następujących kategorii:

 • Nawierzchnie – czyli płyny, koncentraty oraz gotowe do użycia środki czyszczące przeznaczone do mycia i czyszczenia nawierzchni - wszystkich powierzchni które nie są podłogą. Znajdziesz tu uniwersalne płyny do mycia i czyszczenia, czy specjalistyczne preparaty np. do pielęgnacji powierzchni skórzanych, betonowych, czy usuwania mchów i grzybów. 
 • Podłogi – super skoncentrowane płyny, ale też i gotowe do użycia środki przeznaczone do pielęgnacji i ochrony posadzek. Znajduje się tu szeroki wybór płynów do mycia i czyszczenia podłóg, posadzek i wykładzin wodoodpornych, paneli i gresów, posadzek betonowych. W tym dziale znajdziesz specjalistyczne środki do mycia podłóg sportowych, do czyszczenia parkietów, ochronne dyspersje, woski oraz profesjonalne płyny do ich naprawiania lub skutecznego usuwania.
 • Toalety i łazienki – w tym dziale znajdują się profesjonalne płyny do czyszczenia sanitariatów i wilgotnych pomieszczeń. Posiadamy środki zarówno do czyszczenia urządzeń sanitarnych, jak i powierzchni w łazienkach i toaletach (ściany, podłogi, płytki czy armatura). 
 • Szyby i lustra – Gotowe płyny lub koncentraty do mycia i czyszczenia powierzchni szklanych, do mycia okien, szyb i luster.
 • Stal nierdzewna – profesjonalne i specjalistyczne środki przeznaczone do czyszczenia, polerowania i pielęgnacji powierzchni ze stali nierdzewnej
 • Dywany i wykładziny – szeroki wybór środków przeznaczonych do czyszczenia i prania dywanów, wykładzin materiałowych oraz wszelkich powierzchni tekstylnych w tym tapicerki.
 • Przemysł i kuchnia spożywcza – specjalistyczne koncentraty i gotowe do użytku środki opatrzone certyfikatem do użytku w przemyśle spożywczym. Preparaty dedykowane do kuchni są niezwykle wydajne w kwestii usuwania tłuszczów i typowo kuchennych zanieczyszczeń. W tym dziale znajdują się środki do maszynowego i ręcznego mycia naczyń i narzędzi, do nabłyszczania naczyń, środki czyszczące i dezynfekujące powierzchnie w kuchni, czy specjalistyczne preparaty do odkamieniania powierzchni, czyszczenia piekarników i usuwania bardzo trudnych kuchennych zabrudzeń.
 • Chemia do samochodu – to szeroki wybór specjalistycznych preparatów do autodetalingu czyli  środków przeznaczonych do mycia i sprzątania oraz pielęgnacji aut, zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz. 
 • Akcesoria – to wszelkie akcesoria przydatne do prawidłowego użytkowania specjalistycznych preparatów do sprzątania. To między innymi rozpylacze, nasadki czy pompki dozujące Buzill, które ułatwiają odpowiednie dozowanie koncentratów, a tym samym zwiększają ich wydajność.

Jeśli potrzebujesz pomocy w dobraniu odpowiednich środków dla Twojego obiektu, lub też w dopasowaniu planu czystości, zapraszamy do kontaktu z naszym specjalistą:

Daniel: 604 307 144.

email: sklep@swiat-sprzatania.pl 

Chemia Profesjonalna

 Naturalny płyn do czyszczenia szyb | Melon & Aloes | Laveco | 2L Naturalny płyn do czyszczenia szyb | Melon & Aloes | Laveco | 2L
Producent: Laveco
Cena: 55,00 zł netto: 44,72 zł
szt.
zobacz więcej
 Naturalny płyn do czyszczenia szyb | Melon & Aloes | Laveco | 5L Naturalny płyn do czyszczenia szyb | Melon & Aloes | Laveco | 5L
Producent: Laveco
Cena: 120,00 zł netto: 97,56 zł
szt.
zobacz więcej
 Środek do mycia podłóg 10l Buzil Unibuz G235 Środek do mycia podłóg 10l Buzil Unibuz G235
Producent: Buzil
Cena: 145,00 zł netto: 117,89 zł
szt.
zobacz więcej
 Udrażniacz do rur w żelu 1l Tenzi T-47 Udrażniacz do rur w żelu 1l Tenzi T-47
Producent: Tenzi
Cena: 26,44 zł netto: 21,50 zł
szt.
zobacz więcej
Akrynalowa powłoka ochronna POLY-GARD 1 l Akrynalowa powłoka ochronna POLY-GARD 1 l
Producent: EilFix
Cena: 48,93 zł netto: 39,78 zł
szt.
zobacz więcej
Akrynalowa powłoka ochronna POLY-GARD SCHWARZ 1 l Akrynalowa powłoka ochronna POLY-GARD SCHWARZ 1 l
Producent: EilFix
Cena: 48,93 zł netto: 39,78 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl