Profesjonalne środki czystości

 Buzil Corridor Glorin S734, 10l, dyspersja do zabezpieczania podłóg Buzil Corridor Glorin S734, 10l, dyspersja do zabezpieczania podłóg
Producent: Buzil
Cena: 399,00 zł (netto: 324,39 zł )
szt.
zobacz więcej
 Buzil Corridor® Daily S780, 10 l, Płyn do podłóg, baza polimerowa, Buzil Corridor® Daily S780, 10 l, Płyn do podłóg, baza polimerowa,
Producent: Buzil
Cena: 154,00 zł (netto: 125,20 zł )
szt.
zobacz więcej
Alkaliczny płyn do podłóg w kuchni Ecolab Regain Floor 10l 903190 Alkaliczny płyn do podłóg w kuchni Ecolab Regain Floor 10l 903190
Producent: Ecolab
Cena: 430,17 zł (netto: 349,73 zł )
szt.
zobacz więcej
Brial Top 1l uniwersalny środek myjący 3024920 Brial Top 1l uniwersalny środek myjący 3024920
Producent: Ecolab
Cena: 26,14 zł (netto: 21,25 zł )
szt.
zobacz więcej
Buzil Aktiv G433 10l uniwersalny środek do czyszczenia Buzil Aktiv G433 10l uniwersalny środek do czyszczenia
Producent: Buzil
Cena: 155,00 zł (netto: 126,02 zł )
szt.
zobacz więcej
Buzil Aktiv G433 1l uniwersalny środek do czyszczenia Buzil Aktiv G433 1l uniwersalny środek do czyszczenia
Producent: Buzil
Cena: 17,80 zł (netto: 14,47 zł )
szt.
zobacz więcej
Buzil Bistro G435 10l środek czyszczący do kuchni Buzil Bistro G435 10l środek czyszczący do kuchni
Producent: Buzil
Cena: 229,00 zł (netto: 186,18 zł )
szt.
zobacz więcej
Buzil Bistro G435, 1l, środek czyszczący do kuchni Buzil Bistro G435, 1l, środek czyszczący do kuchni
Producent: Buzil
Cena: 25,20 zł (netto: 20,49 zł )
szt.
zobacz więcej
Buzil Blitz Tropic G483 10l uniwersalny środek Buzil Blitz Tropic G483 10l uniwersalny środek
Producent: Buzil
Cena: 106,00 zł 143,46 zł (netto: 86,18 zł 116,63 zł )
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Buzil Blitz Tropic G483 1l uniwersalny środek Buzil Blitz Tropic G483 1l uniwersalny środek
Producent: Buzil
Cena: 14,90 zł (netto: 12,11 zł )
szt.
zobacz więcej
Buzil Bucal G468 10l środek do mycia sanitariatów Buzil Bucal G468 10l środek do mycia sanitariatów
Producent: Buzil
Cena: 152,00 zł (netto: 123,58 zł )
szt.
zobacz więcej
Buzil Bucal G468 1l środek do mycia sanitariatów Buzil Bucal G468 1l środek do mycia sanitariatów
Producent: Buzil
Cena: 18,00 zł (netto: 14,63 zł )
szt.
zobacz więcej
Buzil Bucasan® Clear G463 10l mycie sanitariatów Buzil Bucasan® Clear G463 10l mycie sanitariatów
Producent: Buzil
Cena: 157,00 zł (netto: 127,64 zł )
szt.
zobacz więcej

Profesjonalne środki czystości

Profesjonalne środki czystości powinny znaleźć się w wyposażeniu każdego przedsiębiorstwa, a w szczególności dedykowane są dla firm sprzątających, obiektów publicznych, szkół, urzędów, hoteli i restauracji czy zakładów produkcyjnych.  Zaopatrzenie obiektu lub zakładu pracy w profesjonalne preparaty może przynieść wymierne korzyści. W przeciwieństwie do chemii gospodarczej i stosowanych w domu środków czystości te profesjonalne charakteryzują się dużo większą wydajnością i są dużo bardziej ekonomiczne.

Profesjonalne środki czystości to często koncentraty lub superkoncentraty, dzięki czemu są bardzo ekonomiczne i oszczędne w dozowaniu, a wysoka z pozoru cena jest w rzeczywistości dużo niższa od chemii gospodarczej jeżleli weźmie się pod uwagę wydajność, jakość i czystość jaką gwarantują te preparaty. Zaopatrzenie w profesjonalne środki czystości dla firm należy dokładnie planować i warto wybierać sprawdzone produkty, które podnoszą efektywność sprzątania.

W naszym sklepie oferujemy produkty uznanych producentów w dziedzinie czystości i higieny pomieszczeń, takich jak: Buzill, Ecolab, Barlon, Diversey, Tenzi, czy Tork. Środki warto wybierać w zależności o rodzaju ich zastosowania, ale także ze względu na to jakim sposobem odbędzie się sprzątanie (czy nawierzchnie będą myte natryskowo, za pomocą ręcznych narzędzi jak mopy, ścierki, czy może maszynowo). Decydując się na wybór porfesjonalnych środków czystości należy wziąć pod uwagę rodzaj prac do jakich będą przeznaczone. Można je podzielić na środki do czyszczenia gruntownego, do intensywnego mycia, do pielęgnacji i ochrony powierzchni. Ze względu na bardzo szeroki wybór preparatów w naszym sklepie podzieliliśmy je według następujących kategorii:

 • Nawierzchnie – czyli płyny, koncentraty oraz inne preparaty czyszczące przenaczone do mycia i czyszczenia nawierzchni - wszystkich powierzchni które nie są podłogą lub posadzką. To uniwersalne płyny do mycia i czyszczenia (np. Buzill lub Tenzi) czy specjalistyczne środki do czyszczenia skór, mebli, powierzchni w biurze, ekranów LCD, lub usuwania mchów
 • Podłogi – superskoncentrowane środki , ale też i gotowe do użycia płyny Buzill, także przeznaczone do pielęgnacji i ochorny posadzek. Znajduje się tu szeroki wybór preparatów do mycia i czyszczenia podłóg, posadzek i wykładzin wodoodpornych, paneli i gresów, posadzek betonowych w tym preparaty Tenzi. Są to także specjalistyczne środki do mycia podłóg sportowych, do czyszczenia parkietów, ochronne dyspersje, woski oraz profesjonalne płyny do ich naprawiania lub skutecznego usuwania.
 • Toalety i łazienki – pofesjonalne środki do czyszczenia sanitariatów oraz powierzchni w toaletach i łazienkach. Wydajne i skoncentrowane płyny Buzill oraz Tenzi w tym także środki pleśniobójcze, czy do  usuwania bardzo trudnych zabrudzeń. Preparaty do mycia i czyszczenia płytek łazienkowych, do armatury, kabin prysznicowych i WC.
 • Szyby i lustra – Gotowe płyny lub koncentraty do mycia i czyszczenia powierzchni szklanych, do mycia okien, szyb i luster.
 • Stal nierdzewna – profesjonalne i specjalistyczne środki przeznaczone do czyszczenia i polerowania powierzchni ze stali nierdzewnej
 • Dywnay i wykładziny – wszelkie środki przeznaczone do czyszczenia i prania dywnanów, wykładzin materiałowych oraz wszelkich powierzchni tekstylnych w tym tapicerki.
 • Przemysł spożywczy i kuchnia – specjalistyczne koncentraty i gotowe do użytku środki opatrzone certyfikatem do użytku w przemyśle spożywczym. Znjadziesz tutaj zarówno preparaty do maszynowego jak i ręcznego mycia naczyń i narzędzi, nabłyszczania naczyń, środki czyszczące i dezynfekujące powierzchnie w kuchni, czy specjalistyczne preparaty do odkamieniania powierzchni, czyszczenia piekarników i usuwania bardzo trudnych kuchennych zabrudzeń.
 • Chemia do samochodu – to szeroki wybór specjalistycznych preparatów Tenzi przeznaczonych do mycia i sprzątania oraz pielęgnacji aut, zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz.
 • Akcesoria – to wszelkie akcesoria przydatne do prawidłowego użytkowania specjalistycznych preparatów do sprzątania. To między innymi rozpylacze, nasaadki czy pompki dozujące Buzill, które ułatwiają odpowiednie dozowanie koncentratów, a tym samym zwiększają ich wydajność.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl