To jaki wybrać dozownik do mydła, czy papieru toaletowego nie zawsze musi być prostym pytaniem. 

Dozowniki możemy podzielić wg. kryteriów użyteczności oraz obszarów zastosowania np. dozowniki łazienkowe, dyspensery serwetek czy artykułów higienicznych, dozowniki do kuchni. Wszystkie one stanowią istotny element wystroju i zorganizowania każdego wnętrza łazienki oraz pomieszczeń gdzie niezbędne jest używanie mydła czy ręczników papierowych, podkładów medycznych lub serwetek.  

Wybór zależy od wielu czynników takich jak natężenie ruchu w łazience, rodzaj używanego mydła, czy papieru. Dobrze dobrany dozownik pozwoli znacząco zaoszczędzić środki na materiałach eksploatacyjnych i zwiększyć ich wydajność. Aby ułatwić Ci wybór przydatnego wyposażenia, proponujemy bogaty i kompleksowy wachlarz wysokiej jakości produktów, obejmujący:

Wybierz dozowniki do mydła w płynie lub w pianie

Znajdujące się w naszej ofercie dozowniki do mydeł w płynie lub pianie wykonane są z tworzyw sztucznych, z aluminium lub ze stali nierdzewnej. Przygotowana przez nas oferta dzieli się na wolnostojące lub przeznaczone do montażu w ścianie, na pojedyncze wkłady lub dolewane mydło w płynie. Znajdziesz u nas naprawdę szeroki wybór dozowników do mydła w płynie Tork, Katrin i innych renomowanych producentów.

Dozowniki o specyfice bardzo zbliżonej do wspomnianych wcześniej, płynnych odpowiedników, w zestawie z mydłem w pianie są najbardziej ekonomiczną formą polecaną do obiektów o bardzo dużym natężeniu ruchu. 

Dlaczego warto wybrać odpowiedni dozownik do np. ręcznika czy papieru toaletowego? 

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór podajników do papieru toaletowego, które cechują się min. dużą pojemnością, posiadające zabezpieczenia przed kradzieżą wkładów oraz ze specjalistycznie opracowanymi systemami dozowania, które pozwalają zredukować zużycie papieru niemal o połowę. 

Z kolei wybór dozowników do ręczników papierowych, które znajdują się w naszej ofercie obejmuje także występujące w elektronicznych wariantach podajniki bezdotykowe, optymalizujące ilość wydzielanego papieru oraz zwiększające higienę. W tej kategorii znajdziesz także podajniki do czyściwa oraz ręczników w roli, które służą nie tylko osuszaniu dłoni ale są przydatne przy lekkich pracach porządkowych.

Polecamy inne dozowniki w naszej ofercie

Jeżeli szukasz innych rozwiązań dla swojego biznesu, np. interesują Ciebie dozowniki do materiałów higienicznych do których zaliczamy: chusteczki, podkłady medyczne, nakładki i woreczki higieniczne warto sprawdzić resztę naszego asortymentu. Ostatnio dużą popularnością cieszą się dozowniki do odświeżaczy powietrza wolnostojące, automatyczne przeznaczone do odświeżaczy w sprayu a także do wkładek zapachowych, które również u nas znajdziesz. 

Zadbaj o schludny dozownik do serwetek

W każdym domu powinien znajdować się odpowiednio dobrany pod kątem designu oraz przeznaczenia  dozownik do serwetekWszelkie specyfikacje oraz informacje dodatkowe na temat oferowanych przez nas dozowników oraz pozostałych propozycji, dostępne są na kartach poszczególnych produktów.

 

Dozowniki i aplikatory - oferta Świat Sprzątania

 

Dozowniki

 Automatyczna suszarka do rąk Cube Black Impeco HD1PWB Automatyczna suszarka do rąk Cube Black Impeco HD1PWB
Producent: Impeco
Cena: 725,00 zł netto: 589,43 zł
szt.
zobacz więcej
 Automatyczna suszarka stalowa do rąk Turboblast HD11H1 Impeco Automatyczna suszarka stalowa do rąk Turboblast HD11H1 Impeco
Producent: Impeco
Cena: 699,00 zł netto: 568,29 zł
szt.
zobacz więcej
 Dozownik do mydła automatyczny Prestige Impeco H703 Dozownik do mydła automatyczny Prestige Impeco H703
Producent: Impeco
Cena: 623,70 zł netto: 507,07 zł
szt.
zobacz więcej
 Dozownik do mydła automatyczny Prestige Impeco H704 Dozownik do mydła automatyczny Prestige Impeco H704
Producent: Impeco
Cena: 504,90 zł netto: 410,49 zł
szt.
zobacz więcej
 Pojemnik na odpady medyczne Sanmed, czerwony 1L 333972 Pojemnik na odpady medyczne Sanmed, czerwony 1L 333972
Producent: Sanmed
Cena: 3,10 zł netto: 2,52 zł
szt.
zobacz więcej
 Pojemnik na odpady medyczne Sanmed, czerwony 2L 333960 Pojemnik na odpady medyczne Sanmed, czerwony 2L 333960
Producent: Sanmed
Cena: 3,50 zł netto: 2,85 zł
szt.
zobacz więcej
Automatyczna suszarka do rąk Breeze HD1H14 Impeco Automatyczna suszarka do rąk Breeze HD1H14 Impeco
Producent: Impeco
Cena: 218,90 zł netto: 177,97 zł
szt.
zobacz więcej
Automatyczna suszarka do rąk Econo plastikowa HD2H14-NL Impeco Automatyczna suszarka do rąk Econo plastikowa HD2H14-NL Impeco
Producent: Impeco
Cena: 339,00 zł netto: 275,61 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl