Wynajem dozowników Tork

Użyczenie zamiast zakupu, czyli jak wynająć dozowniki Tork za symboliczną kwotę.

Wyposaż swój obiekt w najbardziej innowacyjne, eleganckie i łatwe w obsłudze dozowniki do papieru toaletowego, ręczników lub mydła, a jednocześnie zachowaj kontrolę nad kosztami ich utrzymania i eksploatacji.

Jeśli koszt zakupu dozowników wydaje się być zbyt wysoki możesz je wynająć za symboliczną kwotę. W ofercie naszego sklepu posiadamy Umowę użyczenia / najmu dozowników - TADP (Tork Advantage Dispenser Program)

Najważniejsze informacje na temat wynajmu dozowników: 

    1. Możesz wynająć prawie wszystkie dozowniki Tork (oprócz koszy na śmieci)
    2. Umowa zawierana jest na 3 lata z możliwością przedłużenia.
    3. Wynajem od łącznej kwoty co najmniej 5 szt. dozowników.
    4. Dozowniki należy uzupełniać tylko oryginalnymi wkładami marki TORK
    5. Opłata za 1 dozownik dotyczy całych 3 lat.

Przykładowy cennik:

Dozownik do mydła w pianie TORK 561500 - 8zł netto za 3 lata

Kiedy warto skorzystać z możliwości wynajmu dozowników?

Najczęściej nasi partnerzy biznesowi decydują się na taką alternatywę, kiedy muszą jednorazowo zakupić znaczną ilość dozowników, aby wyposażyć lokal (swój lub klienta - stąd jest to bardzo opłacalny wariant dla firm sprzątających). 

Na przykład: 

Klient, który wyposaża restaurację w dozowniki. Znajdują się w niej 2 łazienki (po jednej dla kobiet i mężczyzn) oraz kuchnia. 

Jedna łazienka to: dwie toalety oraz dwie umywalki, a ponieważ klient wyposaża łazienkę damską i męską  powinien zakupić: 4 dozowniki na papier toaletowy, 4 dozowniki na mydło oraz 4 dozowniki na ręcznik papierowy do rąk.

Dodatkowo kuchnię w restauracji warto wyposażyć w przynajmniej  2 dozowniki na czyściwo, 1 dozownik do dezynfekcji oraz 1 dozownik na mydło.

Razem powoduje to konieczność zakupu 16 dozowników Tork.

W zależności od tego na jakie dozowniki się zdecydujemy koszt wyniesie około  2500zł netto, natomiast w przypadku wynajmu będzie to około 400 zł netto. Różnice są znaczące, a zaoszczędzone pieniądze można przeznaczyć na inne potrzebne rzeczy, jak niezbędne materiały eksploatacyjne czy profesjonalne środki czystości. 

Dlaczego warto wybrać dozowniki Tork?

Tork jest światową marką nr 1 w kwestii rozwiązań higienicznych. W swojej ofercie posiada szereg dozowników oraz materiałów eksploatacyjnych o bardzo wysokich parametrach. W asortymencie tego producenta znajdują się produkty przeznaczone dla różnych branż jak np. Hotele i Gastronomia, Przemysł, Służba Zdrowia oraz do różnych obszarów zastosowania takich jak kuchnia, łazienka i toaleta, higiena i dezynfekcja rąk, opieka medyczna. Dozowniki tej marki charakteryzują się bardzo solidnym wykonaniem i doskonałą jakością. Są ponadto łatwe w obsłudze i proste w użytkowaniu. Dodatkowo różne linie pozwalają dostoswać dozowniki zarówno do charakteru prowadzonej działalności, budżetu jak wystroju wnętrz. 

Więcej szczegółów pod numerem telefonu 604 307 144.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl