Środek do gruntownego czyszczenia podłóg 10l Buzil Corridor® Unic Ultra S707

Dostępność: wycofany z oferty
Cena: 394,37 zł 394.37
Cena netto: 320,63 zł
ilość szt.
Ocena: 0
Producent: Buzil
Kod produktu: S707-0010R1

Opis

Uniwersalny środek do czyszczenia gruntownego, Buzil Corridor® Unic Ultra S707 10l 

Buzil Corridor® Power Stripper S707 10 l środek do gruntownego czyszczenia podłóg, przeznaczony do posadzek odporne na działanie wody i wrażliwe na działanie zasady;p szczególnie zalecany do linoleum, kauczuku, PVC i kamieni wapiennych. To efektywny uniwersalny środek, który bardzo dobrze rozpuszcza film ochronny i zabrudzenia. Ma też dużą siłę rozpuszczania starych filmów ochronnych. Buzil Corridor® Power Stripper S707 jest przy tym delikatny dla materiałów i łatwo usuwalny z nawierzchni. Nadaje się do maszyn myjących i maszyn jedno i wielotarczowych. 

Specyfikacja produktu:

  • Pojemność: 10 l
  • Dozowanie do czyszczenia za pomocą automatu myjącego i maszyn jedno i wielotarczowych: 1 - 3 l / 10 l wody Nanieść roztwór na posadzkę podłogową, pozostawić na krótki okres czasu do zadziałania, przeprowadzić czyszczenie gruntowne przy użyciu jednotarczowej szorowarki lub automatu myjącego i odpowiedniego pada. Brudny roztwór zebrać, posadzkę gruntownie spłukać.
  • Ph:10, 5
  • Kolor: bezbarwny do żółtego
  • Kod producenta S 707
  • Uwagi: Używać zawsze zimnej wody. Nie stosować na asfalcie i posadzkach bitumicznych. Przeprowadzić test na wytrzymałość materiału i trwałość koloru na małym odcinku przed nałożeniem produktu. Przed rozpoczęciem procesu gruntownego czyszczenia wyłączyć ogrzewanie podłogowe. Przy używaniu maszyn czyszczących regularnie myc i płukać zbiorniki.

Zastosowanie:

  • Szczególnie zalecany do linoleum, kauczuku, PVC i kamieni wapiennych
  • Posadzki odporne na działanie wody i wrażliwe na działanie zasady

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl