Silnie skoncentrowany odtłuszczacz na bazie ropy naftowej Herobiol Extra

Dostępność: wycofany z oferty
Cena: 603,33 zł 603.33
Cena netto: 490,51 zł
ilość szt.
Ocena: 0
Producent: -
Kod produktu: Herobiol

Opis

Silnie skoncentrowany odtłuszczacz na bazie ropy naftowej Herobiol Extra

Herobiol Extra jest silnym odtłuszczaczem na bazie ropy naftowej do usuwania trudnych do rozwiązania zanieczyszczeń olejowych, smoły, asfaltu itp. Preparat emulguje z wodą, tworząc emulsje odtłuszczającą, która długo utrzymuje się na powierzchniach np. pionowych. Doskonale sprawdza się przy usuwaniu stearyn w zakładach produkujących świece. Świetne rezultaty uzyskuje się przy myciu cystern po przewozie ropy naftowej i usuwaniu parafin.

Specyfikacja:

  • Rodzaj: koncentrat w kanistrze
  • Pojemność: 25L
  • Kolor: żóły, transparentny
  • Dozowanie:
    1/ Stosować w postaci koncentratu. Nanieść na powierzchnię przy pomocy pędzla, gąbki, szczotki lub opryskiwacza i po 1-5 minutach spłukać ciepłą wodą.
    2/ Można także stosować preparat w postaci emulsji wodnej – zmieszać z wodą w proporcjach 1 część preparatu i 5-10 części wody lub zastosować lancę do pianowania (do zbiornika na detergent wlać koncentrat.
    3/ preparat można także stosować w ciśnieniowych myjkach gorąco-wodnych. Dyszę zasysającą preparat należy wówczas ustawić na roztwór 3%

Zastosowanie:

Preparat przeznaczony do zanieczyszczeń olejowych i brudu komunikacyjnego, soli, smoły z powierzchni lakierowanych, gumowych, plastikowych i aluminiowych. Stosowany głównie do mycia i odtłuszczania silników. Świetnie sprawdzi się w pojazdach, silnikach i sprzęcie mechanicznym. Doskonale nadaje się do stosowania w sezonie zimowym jako mycie wstępne w myjniach samochodowych, ponieważ działa również na wilgotnych powierzchniach.

Opinie o produkcie (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl