Bezalkoholowe chusteczki do szybkiej dezynfekcji Cleanisept Wipes Maxi, 100 szt. Dr. Schumacher

Dostępność: brak towaru
Cena: 26,99 zł 26.99
Cena netto: 21,94 zł
ilość szt.
Ocena: 1
Producent: Dr. Schumacher
Kod produktu: 00-208-T080-01

Opis

Bezalkoholowe chusteczki do szybkiej dezynfekcji Cleanisept Wipes Maxi

Chusteczki nasączane Descosept Sensitive Wipes to wygodna metoda, aby zadbać o dezynfekcję i czystość powierzchni w miejscu pracy, zwłaszcza jeśli chodzi o powierzchnie wokół pacjenta w placówkach medycznych. Szybki czas działania oraz szerokie spektrum bójcze sprawiają, że jest to bardzo praktyczne rozwiązanie. Produkt jest wyprodukowany na bazie nowoczesnych czwartorzędowych związków amonowych, nie zawierają alkoholi, aldehydów i fenoli, a dzięki wykonaniu z wysokiej jakości niestrzępiącego się materiału gwarantują uwalnianie aktywnych składników. Posiadają bardzo niską toksyczność i dużą siłę mycia. Chusteczki można wyjmować pojedynczo ze szczelnie zamykanego, łatwego w obsłudze opakowania typu flowpack.

Specyfikacja produktu:

  • Rodzaj: produkt gotowy do użycia w formie chusteczki nasączonej płynem dezynfekującym
  • Objętość: 100 sztuk
  • Kod producenta: 00-208-T080-01
  • Dozowanie: no_of_doses
  • Właściwości: Działa bakteriobójczo, drożdżakobójczo, grzybobójczo, prątkobójczo, sporobójczo, wirusobójczo wobec adenowirusa, rotawirusa, norowirusa oraz wirusa polio i MRSA.


Zastosowanie:

Produkt przeznaczony do szybkiej dezynfekcji materiałów wrażliwych na alkohol takich jak głowice ultrasonograficzne. Cleanisept Wipes MAXI są dopuszczone do mycia i dezynfekcji ultrasonografów m.in. takich firm jak Philips, Shimadzu, SonoAce, Aloka, GE, Toshiba i Siemens. Polecane również do mycia i dezynfekcji monitorów firmy KARL STORZ . Przeznaczone również do mycia i dezynfekcji wszelkiego rodzaju powierzchni, również w przemyśle spożywczym i na stołówkach kuchennych.

Opinie o produkcie (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl