Realizacja wysyłek może być opóźniona o 2 dni lub informujemy mailowo o terminach - PRZEPRASZAMY. Występują problemy z dostawami po stronie producentów. Dostępna dezynfekcja do rąk i powierzchni !

Środki czystości do toalet i łazienek

Buzil Drizzle® Red SP10 10l gotowy środek do mycia sanitariatów Buzil Drizzle® Red SP10 10l gotowy środek do mycia sanitariatów
Producent: Buzil
Cena: 134,00 zł (netto: 108,94 zł )
szt.
zobacz więcej
Ekologiczny środek do mycia sanitariatów 10l Buzil Planta® San P312 Ekologiczny środek do mycia sanitariatów 10l Buzil Planta® San P312
Producent: Buzil
Cena: 156,00 zł (netto: 126,83 zł )
szt.
zobacz więcej
Kwaśny koncentrat do mycia łazienek  10l Tenzi TOPEFEKT SANIT T-03 Kwaśny koncentrat do mycia łazienek 10l Tenzi TOPEFEKT SANIT T-03
Producent: Tenzi
Cena: 104,36 zł (netto: 84,85 zł )
szt.
zobacz więcej
Odkamieniacz w płynie, do urządzeń 5l Tenzi Gran Ston SP-10 Odkamieniacz w płynie, do urządzeń 5l Tenzi Gran Ston SP-10
Producent: Tenzi
Cena: 76,05 zł (netto: 61,83 zł )
szt.
zobacz więcej
Płyn do dezynfekcji i wybielania WC Trio Roko 5l Płyn do dezynfekcji i wybielania WC Trio Roko 5l
Producent: PCC Rokita
Cena: 19,99 zł (netto: 16,25 zł )
szt.
zobacz więcej
Płyn do dezynfekcji i wybielania WC Trio Roko 750ml Płyn do dezynfekcji i wybielania WC Trio Roko 750ml
Producent: PCC Rokita
Cena: 6,99 zł (netto: 5,68 zł )
szt.
zobacz więcej

Dlaczego warto zaopatrzyć się w profesjonalne środki czystości do sprzątania sanitariatów?

Toalety i łazienki to miejsca szczególne - wymagają wyjątkowej czystości i dbałości o higienę. Odpowiedni poziom sterylności i higieny można osiągnąć dzięki zastosowaniu profesjonalnych środków czystości do toalet i łazienek w szczególności renomowanych producentów, dzięki czemu prace będą jeszcze bardziej efektywne, zużycie materiałów bardziej ekonomiczne, a toaleta czystsza. 

Profesjonalne środki czystości do toalet i łazienek warto stosować ponieważ pozwalają szybko i skutecznie usunąć najtrudniejsze zabrudzenia z jakimi możemy spotkać się w tych pomieszczeniach. Usuwają pozostałości mydła, kamień, kamień urynowy, smary, oleje czy pleśń. Przy tym ich koszt w stosunku do mniej efektywnych i mniej wydajnych preparatów chemii gospodarczej i domowej jest wbrew pozorom dużo niższy - gdyż profesjonalne środki to najczęściej mocnoskoncentrowane i silnie działające płyny. Dzięki zastosowaniu profesjonalnych płynów  do toalet zadbamy nie tylko o czystość łazienki, ale też o zadowolenie klientów, gości i pracowników. Stosując profesjonalne preparaty oraz zaopatrując łazienki w środki do higieny rąk, papier toaletowy, ręczniki i odpowiednio dobrane dozowniki uczynisz korzystanie z twojej toalety dużo bardziej higienicznym i sterylnym.

Profesjonalne środki polecane są dla firm sprzątających i do zaopatrzenia personelu sprzątającego w obiektach gdzie znajdują się publiczne toalety (szkoły, lotniska, galerie handlowe, stacje benzynowe, restauracje, kluby, dworce, bary, szpitale, kliniki), oraz łazienki z których korzystają różne osoby (jak np. hotele, pensjonaty, sklepy, gabinety medyczne, urzędy), ale także do domowego użytku.

Posiadamy szeroki asortyment środków do toalet i łazienek renomowanych producentów takich jak Tenzi czy Buzil. Znajdziesz u nas skoncentrowane płyny do mycia sanitariatów (które usuwają najtrudniejsze zabrudzenia w tym kamień urynowy), środki do czyszczenia i mycia kabin prysznicowych, wanien także z hydromasażem, oraz preparaty pleśniobójcze – które są niezwykle przydatne przy sprzątaniu wilgotnych pomieszczeń takich jak łazienki. Dzięki  zróżnicowanej pojemności opakowań 1, 5 i 10 litrów możesz dopasować zakup do potrzeb przedsiębiorstwa i przewidywanego zużycia preparatu. Aby środki były jak najbardziej wydajne i ekonomiczne warto stosować się do zaleceń producenta co do rozcieńczania i dozowania w czym nie watpliwie pomogą akcesoria do dozowania środków czystości.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl