Środki czystości do szyb i luster

Ze względu na swój charakter szyby, okna i lustra szybko ulegają zabrudzeniom, które są też mocno widoczne. Dzięki zastosowaniu do czyszczenia i pielęgnacji profesjonalnych preparatów do mycia szyb i luster można usunąć najtrudniejsze zabrudzenia z okien a przy tym zadbać o odpowiedni wygląd pomieszczenia. 

Profesjonalne środki do szyb i luster to płyny gotowe do użycia lub skoncentrowane preparaty przeznaczone do mycia i czyszczenia wszystkich powierzchni szklanych, płyny do mycia okien i ram okiennych, do mycia szyb, oraz luster i przeszkleń. Skoncentrowane i super wydajne preparaty sprawdzą się szczególnie do mycia dużych powierzchni szklanych także zewnętrznych oraz do mycia szklanych elewacji gdyż skutecznie usuwają zabrudzenia po owadach.

Profesjonalne środki do mycia okien, szyb i luster polecane są dla firm sprzątających oraz personelu sprzatającego w obiektach użyteczności publicznej, galeriach handlowych, szkołach, sklepach wielkopowierzchniowych, butikach, hotelach, szpitalach i dla firm, które zajmują się myciem szklanych elewacji budynków.

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wachlarz płynów do mycia szyb i luster renomowanych producentów Buzil oraz Tenzi. Możesz wybrać środki w zależności od planowanego zużycia w opakowaniach o pojemności 1, 5 i 10 litrów, a także płyny gotowe do użycia lub koncentratry. Aby środki były bardziej wydajne polecamy stosować się do zaleceń producenta – szczególnie jeśli chodzi o dozowanie preparatów oraz ich rozcieńczanie - w czym mogą pomóc dedykowane akcesoria do dozowania. 

Środki do szyb i luster

Koncentrat do mycia szyb Tenzi Glass 10l Koncentrat do mycia szyb Tenzi Glass 10l
Producent: Tenzi
Cena: 103,29 zł netto: 83,98 zł
Płyn do mycia szyb 1l Tenzi Top GLASS S-02 Płyn do mycia szyb 1l Tenzi Top GLASS S-02
Producent: Tenzi
Cena: 20,12 zł netto: 16,36 zł
szt.
zobacz więcej
Płyn do mycia szyb 5l Tenzi Top GLASS S-02 Płyn do mycia szyb 5l Tenzi Top GLASS S-02
Producent: Tenzi
Cena: 60,36 zł netto: 49,07 zł
szt.
zobacz więcej
Płyn do mycia szyb i luster NEO Glasspray 1 l Płyn do mycia szyb i luster NEO Glasspray 1 l
Producent: EilFix
Cena: 38,00 zł netto: 30,89 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl