Wybierz odpowiedni preparat do swojej podłogi. 

Środki czystości do podłóg to podstawowe wyposażenie każdego obiektu, zakładu pracy, hotelu, firmy sprzątającej czy mieszkania. To jaki wybrać środek do podłóg nie zawsze może być prostym zadaniem. Wybór powinien jednak pozostać przede wszytkim uzależniony od rodzaju posadzki, a w dlaszej kolejności od zakresu prac i narzędzi związanych z myciem podłóg. 

Profesjonalne środki czystości do podłóg i posadzek można podzielić ze względu na rodzaj zastosowania jako płyny do intensywnego mycia, do gruntownego czyszczenia posadzek, płyny do czyszczenia po budowlanego, do codziennego mycia, czy warstwy ochronne. Z drugiej strony można je także podzielić ze względu na rodzaj podłogi do jakiej będą stosowane:– czyli preparaty do podłóg drewnianych i płyn do paneli, do podłóg laminowanych, wykładzin, płyn do gresu czy do podłóg sportowych lub uniwersalny płyn do podłóg. W naszym sklepie znajdziesz szeroki zakres preparatów renomowanych producentów, zarówno bardzo wydajne koncentraty jak i gotowe do gotowych do użycia środki, które pozwolą uczynić prace sprzątające dużo bardziej efektywne. W ofercie posiadamy:

  • Środki do mycia i pielęgnacji podłóg – czyli specjalistyczne, ale i  uniwersalne preparaty za pomocą których umyjesz i zadbasz o posadzkę. W naszym sklepie znajdziesz zarówno płyny do mycia codziennego, jak i do intensywnego czyszczenia podłóg.
  • Warstwy ochronne – to wszystkie preparaty do nakładania filmu ochronnego, dyspersje, gotowe do użycia preparaty do naprawiania filmu, oraz strippery czyli zdzieracze do gruntownego czyszczenia i usuwania warstw ochronnych.
  • Podłogi drewniane – Posiadamy szeroki wybór środków przeznaczonych do mycia i pielęgnacji podłóg drewnianych, parkietów i paneli w tym także woski ochronne. Dzięki nim odpowiednio zadbasz o swoją drewnianą posadzkę. 

Środki do podłóg

 Środek do mycia podłóg 10l Buzil  Unibuz G235 Środek do mycia podłóg 10l Buzil Unibuz G235
Producent: Buzil
Cena: 145,00 zł netto: 117,89 zł
szt.
zobacz więcej
Akrynalowa powłoka ochronna POLY-GARD 1 l Akrynalowa powłoka ochronna POLY-GARD 1 l
Producent: EilFix
Cena: 48,93 zł netto: 39,78 zł
szt.
zobacz więcej
Akrynalowa powłoka ochronna POLY-GARD SCHWARZ 1 l Akrynalowa powłoka ochronna POLY-GARD SCHWARZ 1 l
Producent: EilFix
Cena: 48,93 zł netto: 39,78 zł
szt.
zobacz więcej
Antypoślizgowa pielęgnacja podłog BV-PFLEGE 10 l Antypoślizgowa pielęgnacja podłog BV-PFLEGE 10 l
Producent: EilFix
Cena: 500,00 zł netto: 406,50 zł
szt.
zobacz więcej
Buzil Buz® Match Trendy T265  środek do mycia posadzek sportowych, 10 l Buzil Buz® Match Trendy T265 środek do mycia posadzek sportowych, 10 l
Producent: Buzil
Cena: 324,95 zł netto: 264,19 zł
szt.
zobacz więcej
Dyspersja do zabezpieczania podłóg 10l  Buzil Corridor Glorin S734 Dyspersja do zabezpieczania podłóg 10l Buzil Corridor Glorin S734
Producent: Buzil
Cena: 639,20 zł netto: 519,67 zł
szt.
zobacz więcej
Dyspersja polimerowa METALLIC MATT 10 l Dyspersja polimerowa METALLIC MATT 10 l
Producent: EilFix
Cena: 729,00 zł netto: 592,68 zł
szt.
zobacz więcej
Dyspersja polimerowa z efektem antypoślizgowym METALLIC AG 10 l Dyspersja polimerowa z efektem antypoślizgowym METALLIC AG 10 l
Producent: EilFix
Cena: 749,00 zł netto: 608,94 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl