Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Dozowniki do odświeżaczy powietrza - skuteczna walka z nieładnymi zapachami

Odświeżacze powietrza są doskonałym dodatkiem do toalet publicznych, domowych, a także innych przestrzeni jak biura czy sklepy - do miejsc gdzie ważne jest pierwsze wrażenia, na które też wpływa zapach w pomieszczeniu. 

Dobrze dobrany odświeżacz powietrza i dozownik pomagają neutralizować brzydkie zapachy: w toaletach publicznych i w pomieszczeniach gdzie nieprzyjemna woń może się kumulować (szatnie sportowe, przebieralnie, przymierzalnie). Natomiast dzięki zastosowaniu dozowników i odświeżaczy w biurach, sklepach czy salach konferencyjnych pomieszczenia wydają się być czyściejsze i bardziej higieniczne, a świeży zapach wyzwala pozytywne emocje. Dozowniki, do odświeżaczy powietrza, które znajdziesz w naszym sklepie są zróżnicowane pod względem wkładów zapachowych (w sprayu i do wkładek zapachowych) co pozwala na wybór odpowiedniej formy dozowania dostosowanej do pomieszczenia, a także zróżnicowane pod kątem wzornictwa (linia i kolor) dzięki czemu możesz dopasować dozownik do wystroju wnętrza.

Warto zdecydować się na dozownik do odświeżaczy powietrza, ponieważ jest to tani sposób na neutralizację nieprzyjemnych zapachów, ale również na wypełnienie np. przestrzeni biurowej miłym zapachem. 

Dozowniki do odświeżaczy powietrza

Automatyczny dozownik odświeżaczy powietrza AL-100 Saraya Automatyczny dozownik odświeżaczy powietrza AL-100 Saraya
Producent: Saraya
Cena: 116,85 zł netto: 95,00 zł
szt.
zobacz więcej
Automatyczny dozownik odświeżaczy powietrza Basic DISHS1 Impeco  Automatyczny dozownik odświeżaczy powietrza Basic DISHS1 Impeco
Producent: Impeco
Cena: 106,00 zł netto: 86,18 zł
szt.
zobacz więcej
Automatyczny dozownik odświeżaczy powietrza Digital DISHS2 Impeco Automatyczny dozownik odświeżaczy powietrza Digital DISHS2 Impeco
Producent: Impeco
Cena: 138,00 zł netto: 112,20 zł
szt.
zobacz więcej
Dozownik do odświeżacza powietrza w sprayu Tork 562000 Dozownik do odświeżacza powietrza w sprayu Tork 562000
Producent: Tork
Cena: 371,83 zł netto: 302,30 zł
szt.
zobacz więcej
Dozownik do wkładek zapachowych Tork 562500 Dozownik do wkładek zapachowych Tork 562500
Producent: Tork
Cena: 9,16 zł netto: 7,45 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl