Czym jest czyściwo?

Czyściwa to wielofunkcyjne i wielozadaniowe narzędzia do wycierania, czyszczenia i mycia powierzchni oraz narzędzi, które sprawdzą się zarówno w zakładach produkcyjnych, warsztatach, ale też kuchniach, hotelach i lokalach gastronomicznych.

Często używana nazwa czyściwo przemysłowe stosowana jest ze względu na szerokie zastosowanie czyściw w przemyśle, jednak ich bogata oferta pozwala dostosować rodzaj czyściwa do branży i obiektu w jakim będzie używane. Jest to produkt, który doskonale przyspieszy i uczyni bardziej ekonomiczną pracę personelu sprzątającego, firm sprzątających, ale też mechaników czy rzemieślników. Czyściwa, które znajdziesz w naszym sklepie są zróżnicowane pod kątem zastosowania (czyściwa do lekkich zabrudzeń, czyściwa do przemysłowych zabrudzeń, do oleju, do maszyn, do trudnych zabrudzeń) Posiadamy czyściwa włókninowe, bawełniane, bezpyłowe, o niskiej pylności, do polerowania, które z powodzeniem mogą zastąpić szmatki. W naszym sklepie znajdziesz ponadto dozowniki dostosowane do konkretnego systemu mocowania czyściwa. 

Czyściwa

Czyściwo papierowe do lekkich zabrudzeń, rola 1000 M, Tork  130100 Czyściwo papierowe do lekkich zabrudzeń, rola 1000 M, Tork 130100
Producent: Tork
Cena: 197,72 zł netto: 160,75 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl