Kontakt: 604 307 144 | Termin płatności 14 dni dla jednostek budżetowych |
Czyściwo papierowe do lekkich zabrudzeń, rola 1000 M, Tork  130100 Czyściwo papierowe do lekkich zabrudzeń, rola 1000 M, Tork 130100
Producent: Tork
Cena: 119,84 zł (netto: 97,43 zł )
szt.
zobacz więcej
Czyściwo papierowe do średnich zabrudzeń Tork 130045 Czyściwo papierowe do średnich zabrudzeń Tork 130045
Producent: Tork
Cena: 98,44 zł (netto: 80,03 zł )
szt.
zobacz więcej

Czym jest czyściwo?

Czyściwa to wielofunkcyjne i wielozadaniowe narzędzia do wycierania, czyszczenia i mycia powierzchni oraz narzędzi, które sprawdzą się zarówno w zakładach produkcyjnych, warsztatach, ale też kuchniach, hotelach i lokalach gastronomicznych.

Często używana nazwa czyściwo przemysłowe stosowana jest ze względu na szerokie zastosowanie czyściw w przemyśle, jednak ich bogata oferta pozwala dostosować rodzaj czyściwa do branży i obiektu w jakim będzie używane. Jest to produkt, który doskonale przyspieszy i uczyni bardziej ekonomiczną pracę personelu sprzątającego, firm sprzątających, ale też mechaników czy rzemieślników. Czyściwa, które znajdziesz w naszym sklepie są zróżnicowane pod kątem zastosowania (czyściwa do lekkich zabrudzeń, czyściwa do przemysłowych zabrudzeń, do oleju, do maszyn, do trudnych zabrudzeń) Posiadamy czyściwa włókninowe, bawełniane, bezpyłowe, o niskiej pylności, do polerowania, które z powodzeniem mogą zastąpić szmatki. W naszym sklepie znajdziesz ponadto dozowniki dostosowane do konkretnego systemu mocowania czyściwa. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl