Państwa zamówienia są pakowane przy użyciu rękawic jednorazowych i maseczek. Występują problemy z dostawami po stronie producentów. Dostępna dezynfekcja do rąk i powierzchni ! Dezynfekcja - Oferujemy TYLKO sprawdzone produkty znanych producentów ! Wszystkie posiadają atesty i są dopuszczone do użytku w szpitalach.

Narzędzia które ułatwią prace sprzątajce

Wózki do sprzatania to narzędzia które znacząco ułatwią i przyśpieszą prace personelu sprzątającego zarówno na dużych jak i mniejszych obiektach. 

W naszym sklepie znajdziesz szeroki asortyment wózków. Posiadamy zarówno małe jednowiaderkowe wózki, jak i duże zestawy serwisowe. Posiadamy wózki wykonane z wysokiej jakości tworzyw sztucznych oraz ze stali szlachetnej. Są to jednowiaderkowe zestawy, z prasą, lub bez, a także dwuwiaderkowe. Niektóre zostały wysposazone w dodatkowe uchwyty na worki na odpady, prasy do wyciskania mopa, dodatkowe półki i koszyczki do przewożenia akcesoriów do sprzątania i środków czystości. Zróżnicowane są również pod kątem cenowym, tak aby każdy mógł znaleźć u nas sprzęt na miarę budżetu swojej firmy.

Gdzie sprawdzą się wózki sprzątające?

Choć z pozoru może wydawać się, że zastosowanie wózków ma sens tylko na dużych obiektach jest to błędne myślenie. Już w mniejszych biurowcach znacząco ułatwią pracę, natomiast na dużych obiektach jak szpitale, hotele, czy biurowce wydają się niezbędne. W naszym sklepie znajdziesz mniejsze zestawy wózków CleanPro - dedykowane do małych i średnich obiektów oraz wózki marki Splast, których szeroki asortyment pozwoli dopasować odpowiedni sprzęt zarówno do domowego użytku (zestaw PIKO Splast TSPK-0001) jak i do dużych budynków i zakładów pracy (wózek serwisowy TSZ 0007). 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl