Jak wybrać przewijak do toalety publicznej ? 0
Jak wybrać przewijak do toalety publicznej ?

Jak wybrać przewijak do toalety publicznej ?


Obecność w sklepach, restauracjach czy na stacjach benzynowych wygodnych przewijaków dla niemowląt jest już tak naturalna, ze wiele osób mając małe dziecko, nie wyobraża już sobie spędzenia wolnego czasu ze swoją rodziną w miejscu, w którym takiego udogodnienia nie ma. Przewijanie dziecka nie musi być trudne, choć czasem może być prawdziwym wyzwaniem - zwłaszcza jeśli w miejscu publicznym nie ma odpowiednio do tego przystosowanego miejsca.

Kto powinien zainwestować w przewijaki?


Przewijaki to nic innego, jak rodzaj podstawki mocowanej do ściany, która umożliwia wygodne i proste przewinięcie umieszczonego na nim dziecka. Warto dodać, iż brak przewijaka generuje sporą ilość problemów, gdyż automatycznie komplikuje zadbanie o najbardziej podstawową potrzebę malucha. Gdzie wobec tego warto umieścić przewijak ? Przewijaki świetnie sprawdzą się w każdej toalecie, do której każdego dnia wchodzi znaczna ilość osób.Stanowią one rodzaj przyrządu, który z pewnością docenią rodzice odwiedzający wraz z pociechą restaurację, kino, basen czy też nocujący w wybranym hotelu. Są to bowiem miejsca, w których spędzamy sporą ilość czasu i które muszą być wyposażone w toalety. Podobnie sytuacja kształtuje się w przypadku galerii handlowych, stacji benzynowych, urzędów czy po prostu toalet publicznych. Jak więc łatwo zauważyć, przewijak powinien być dostępny w miejscu, w którym spędzamy sporą ilość czasu i do którego zabieramy naszą pociechę.


Jak wybrać odpowiedni przewijak ?

Stanowiska przewijania niemowląt występują w różnych konfiguracjach. Mogą być stojące lub zawieszane na ścianie, mieć orientację poziomą lub pionową, w wersji natynkowej lub podtynkowej i posiadać szereg udogodnień. Ważne by były bezpieczne w użytkowaniu i higieniczne. Nie bez znaczenia jest także estetyczny wygląd. Przewijaki można przymocować i zamontować na ścianie za pomocą wytrzymałych mocowań — dając spokój rodzicom i opiekunom. Te składane stanowiska są idealne do pomieszczeń o ograniczonej przestrzeni, ponieważ ich mechanizm zawiasowy umożliwia dokładne złożenie urządzenia do ściany. Jednostki poziome są składane tak, aby ich najdłuższy koniec znajdował się najbliżej ściany, pionowe natomiast krótszym - co daje pełny dostęp do maluszka. Jak widać możliwości jest wiele. Jak dobrze wybrać ?

 


Decyzja o wyborze odpowiedniego przewijaka jest trudna i odpowiedzialna, ponieważ ma bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo drugiego człowieka. Niemniej, dokonując zakupu, należy wziąć pod uwagę również dodatkowe aspekty, jak kwestie wizualne, wygodę czyszczenia albo łatwość montażu. Wyboru warto dokonać, opierając się na możliwościach finansowych oraz dopasowując przewijak do wielkości, wykończenia i charakteru obiektu, w jakim się znajdzie. Warto również wrócić uwagę na dodatkowe elementy wyposażenia, ułatwiające czynność przewijania dziecka, jak np. pojemniki na chusteczki lub uchwyty do zawieszenia torby. Ważne jest także umieszczenie przewijaka w takim miejscu, aby korzystanie z niego było maksymalnie komfortowe.

Komentarze do wpisu (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl