Mycie i pielegnacja podłóg - wybierz odpowiedni środek z bogatej oferty

Środki do mycia i pielęgnacji podłóg przeznaczone są, jak sama nazwa wskazuje, do czyszczenia, mycia i pielęgnacji wszelkiego rodzaju podłóg i posadzek. Profesjonalne środki, w tym płyny do podłóg, których nie powinno zabraknąć w obiekcie sprawdzą się szczególnie tam gdzie ważne jest racjonalne i ekonomiczne zarządzanie materiałami eksploatacyjnymi.

Środki do mycia i pielęgnacji podłóg można podzielić ze względu na rodzaj prac sprzątających (gruntowne czyszczenie podłóg, intensywne mycie powierzchni, codzienne mycie i pielęgnacja), jak i ze względu na materiał posadzki do jakiej będą stosowane (wodoodporne podłogi, podłogi laminowane, podłogi sportowe, powierzchnie w przemyśle). Preparaty do mycia podłóg to specjalistyczne środki, które skutecznie usuwają bardzo trudne zabrudzenia np. w warsztatach samochodowych, brud po budowie czy po pożarze, jak i bardziej uniwersalne płyny które skutecznie myją, a przy tym też pielęgnują podłogi. W naszym sklepie znajdziesz zarówno płyny do podłóg gresowych, laminowanych, podłóg sportowych, PCV, do zastosowania w przemyśle, jak i uniwersalne do codziennej pielęgnacji, mycia i czyszczenia podłóg, które nie pozostawiają smug i są antypoślizgowe. Posiadamy szeroki wybór środków gotowych do użycia  jak i skoncentrowanych do rozcieńczania o pojemnościach 1, 10 a nawet 200 litrów. 

Profesjonalne środki do mycia podłóg powinny być podstawowym wyposażeniem firm sprzątających, są też niezbędne we wszelkiego rodzaju obiektach od publicznych po prywatne.  Decydując się na wybór profesjonalnych preparatów do podłóg, warto wybrać te renomowanych producentów (jak Buzil czy Tenzi), oraz stosować się do zaleceń producenta w kwestii dozowania oraz przeznaczenia, dzięki czemu wykonywane prace będą bardziej efektywne, zużycie płynów ekonomiczne, a oszczędności w zużyciu środków czystości zauważalne. 

Mycie i pielęgnacja

Antypoślizgowy środek czyszcząco – pielęgnujący Flormatik Wax 5l Antypoślizgowy środek czyszcząco – pielęgnujący Flormatik Wax 5l
Producent: Lakma
Cena: 85,00 zł netto: 69,11 zł
szt.
zobacz więcej
Buzil Buz® Match Trendy T265  środek do mycia posadzek sportowych, 10 l Buzil Buz® Match Trendy T265 środek do mycia posadzek sportowych, 10 l
Producent: Buzil
Cena: 324,95 zł netto: 264,19 zł
szt.
zobacz więcej
Konserwująco-myjący środek WISCHPFLEGE  SUPER 1 l Konserwująco-myjący środek WISCHPFLEGE SUPER 1 l
Producent: EilFix
Cena: 38,00 zł netto: 30,89 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl