W przemyśle spożywczym warto postawić na profesjonalne środki

Środki czystości do kuchni i przemysłu spożywczego to specjalistyczne preparaty, które świetnie sprawdzą się w restauracjach, lokalach gastronomicznych, hotelach, dużych kuchniach oraz w zakładach produkcji lub przetwórstwa żywności.

Profesjonalne środki czystości do kuchni warto stosować ponieważ są to bardzo wydajne preparaty i jednocześnie bardzo skuteczne. Doskonale usuwają najtrudniejsze zabrudzenia (tłuszcz, resztki jedzenia, plamy po napojach),  przy czym ich zużycie jest ekonomiczne, a wykonywane prace efektywne. Ponadto profesjonalne środki czystości do kuchni i przemysłu spożywczego dedykowane są do sprzątania pomieszczeń i powierzchni w których może dojść do ich kontaktu z żywnością, są przebadane pod tym kątem i opatrzone odpowiednim certyfikatem – co oznacza że są bezpieczne i z bez żadnych obaw można ich używać w kuchni czy fabryce jedzenia.

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór preparatów dedykowanych dla branży gastronomicznej: płyn do ręcznego mycia naczyń, płyn do maszynowego mycia naczyń, płyn do zmywarek, nabłyszczacz, odkamieniacz do zmywarek, ale także płyny do czyszczenia stolików,czy dezynfekcji blatów. Posiadamy także szeroki wybór specjalistycznych preparatów do usuwania trudnych i bardzo trudnych zabrudzeń w kuchni oraz w zakładach przetwórstwa żywności jak płyny do mycia podłóg i powierzchni dla przemysłu spożywczego, płyny do mycia maszyn, płyny dezynfekujący powierzchnie, środki do doczyszczania piekarników, wędzarni, grilla czy płyn do czyszczenia urządzeń chłodniczych. 

 

Środki czystości do przemysłu spożywczego i kuchni

Mleczko do czyszczenia w obszarach kuchennych 1l Tenzi Gran Milk SP-21/ Mleczko do czyszczenia w obszarach kuchennych 1l Tenzi Gran Milk SP-21/
Producent: Tenzi
Cena: 19,47 zł netto: 15,83 zł
szt.
zobacz więcej
Odkamieniacz w płynie, do urządzeń 1l Tenzi Gran Ston SP-10 Odkamieniacz w płynie, do urządzeń 1l Tenzi Gran Ston SP-10
Producent: Tenzi
Cena: 24,17 zł netto: 19,65 zł
szt.
zobacz więcej
Odtłuszczający płyn do podłóg 5l Tenzi Top Perfekt , Odtłuszczający płyn do podłóg 5l Tenzi Top Perfekt ,
Producent: Tenzi
Cena: 88,42 zł netto: 71,89 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl