Proszek do dezynfekcji narzędzi medycznych 2 kg Ecolab Sekusept Pulver ® 3049400

Dostępność: brak towaru
Cena: 280,15 zł 280.15
Cena netto: 259,40 zł
ilość szt.
Ocena: 0
Producent: Ecolab
Kod produktu: 3049400

Opis

Środk do dezynfekcji Sekusept Pulver ® Ecolab

Sekusept Pulver ®Ecolab 3049400 to preparat przeznaczony do dezynfekcji powierzchni.  Proszek o  ma szerokie spektrum działania: bakterie, drożdże, wirusy (łącznie z HBV, HCV, HIV) Adeno, Rota, Polio, Papova, a po dodaniu aktywatora również prątki gruźlicy (Tbc) i spory bakterii.  Po wzmocnieniu preparat ma działanie silnie dezynfekujące narzędzia i działanie myjące. Rozpuszcza krew i białko oraz inne wydzieliy. Już w niskim stężeniu ma krótki czas działania i może być stosowany do delikatnych tworzyw. Skuteczne mycie i dezynfekcja wszystkich narzędzi ze stali odpornych na korozję (z wyjątkiem narzędzi niklowanych i aluminiowych).

Środek jest bardzo wydajny i ekonomiczny. Może być stsowany do dezynfekcji inkubatorów, endoskopów czy wanien. 

Speczfikacja produktu

  • Objętość: 2kg
  • Kod producenta: 3049400

Zastosowanie:

  • Dezynfekcja narzędzi:  natychmiast po użyciu zanurzyć brudne narzędzia, sprzęt anestezjologiczny lub inne przedmioty przeznaczone do dezynfekcji w roztworze preparatu. Zwrócić uwagę aby przedmioty były całkowicie zanurzone i wypełnione roztworem (bez pęcherzyków powietrza). Po określonym czasie działania narzędzia wyjąć, w razie potrzeby poddać myciu, a następnie wypłukać w destylowanej lub zdemineralizowanej wodzie i wysuszyć. Przed użyciem poddać właściwym procesom sterylizacji. Sekusept Pulver nie nadaje się do dezynfekcji narzędzi niklowanych i aluminiowych.
  • Dezynfekcja inkubatorów: szczegółowe informacje zawiera plan dezynfekcji inkubatorów. Pozytywna opinia Instytutu Matki i Dziecka nr ZF-K-66/09/12
  • Dezynfekcja endoskopów:  mycie i dezynfekcję endoskopów przeprowadzać wyłącznie w stężeniu 2% preparatu + 2% aktywatora z użyciem wanny dezynfekcyjnej IW30 lub innego sprzętu zaakceptowanego przez producenta endoskopów. Przestrzegać szczegółowego planu dezynfekcji endoskopów oraz zaleceń producenta.
  • Dezynfekcja powierzchni: Przemyć dezynfekowaną powierzchnię roztworem preparatu
  • Dezynfekcja wanien kąpielowych i dezynfekcji w protetyce (stomatologia): Należy zwrócić uwagę na instrukcję postępowania załączoną przez wytwórcę danego instrumentu medycznego.

Preparat wraz z aktywatorem Sekusept Pulver ®, sprawdzi się w środowiskach szpitalnych i medycznych do dezynfekcji narzędzi i sprzętów w tym dezynfekcji inkubatorów, endoskopów, narzędzi z metalu, tworzyw sztucznych, wanien itp. 

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl