Dyspersja do zabezpieczania podłóg, mat 10 l Buzil Corridor® Matt S737

Dostępność: wycofany z oferty
Cena: 626,12 zł 626.12
Cena netto: 509,04 zł
ilość szt.
Ocena: 5
Producent: Buzil
Kod produktu: S737-0010R1

Opis

Matowa dyspersja do zabezpieczania podłóg,  10 l, Buzil Corridor® Matt S737

Dyspersja do zabezpieczania podłóg, matowa, 10 l, Buzil Corridor® Matt S737 to preparat przeznaczony do nanoszenia ochronnej powłoki na posadzki podłogowe odporne na działanie wody (linoleum, PCW, kauczuk, podłogi sportowe, parkiet i laminat zabezpieczone). Dyspersja nie zawiera soli metali, dzięki czemu jest bardziej przyjazna dla środowiska. Jest odporna na działanie środków do dezynfekcji powierzchni i ma właściwości antypoślizgowe zgodnie z normą DIN 5113.  Buzil Corridor® Matt S737 to środek pozostawiający jedwabisto matową ochronną powłokę. Nadaje się do podłóg sportowych, ponieważ posiada certyfikat wg normy FMPA DIN 18032/2 dla podłóg sportowych. 

 

Specyfikacja produktu:

  • Pojemność: 10 l
  • Dozowanie ochrona powierzchni/ powlekanie wykładzin podłogowych: nie rozcieńczać. Warunek: Gruntownie wyczyszczona, spłukana i sucha wykładzina podłogowa. Nanoszenie powłoki:  2–3 razy. Do nanoszenia użyć nakładki/mopa z mikrofazy, aby uzyskać jednolity, bez smugowy wygląd. Po nałożeniu każdej warstwy musi nastąpić jej wyschnięcie.
  • Ph:7,5
  • Kolor: biały-beżowy
  • Kod producenta S 737
  • Uwagi:Przed użyciem mocno wstrząsnąć. Chronić przed mrozem. Przed rozpoczęciem nakładania produktu wyłączyć źródła ciepła (kaloryfery, ogrzewanie podłogowe). Unikać bezpośredniego oddziaływania promieni słonecznych. Im dokładniejsze czyszczenie gruntowne i spłukanie posadzek podłogowych o otwartych porach takich jak linoleum, tym większa trwałość dyspersji. Testy polegające na jednorazowej, czasowej ekspozycji powierzchni bez udziału mechaników na dostępne w sprzedaży środki dezynfekujące (maks. 15 minut działania) nie wykazały negatywnego oddziaływania na powierzchnię powłoki.

Zastosowanie:

  • Nanoszenie powłoki ochronnej na  wodoodporne nadające się do powlekania  wykładziny podłogowe, np. PCW, linoleum i kauczuk, zabezpieczony parkiet i laminat, posadzki sportowe, nadające się do powlekania posadzki wzbogacone warstwą poliuretanu

Preparat sprawdzi się w obiektach w których używane są środki do dezynfekcji powierzchni jak szpitale, domy opieki, domy seniora, ośrodki opiekuńcze oraz w obiektach takich jak szkoły, przedszkola, sale gimnastyczne, hale sportowe i gimnastyczne. 

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl