Alkoholowy preparat w żelu do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk 6 szt. Tork 420103
Opis
Zamiennik dostępny tutaj
Antybakteryjny żel do dezynfekcji rąk
Tork Alkoholowy preparat w żelu do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk 420103 - 6 szt. to preparat przeznaczony do profesjonalnej dezynfekcji rąk. Środek ten na bazie alkoholu (80% alkoholu denaturowanego) szybko odkaża i dezynfekuje dłonie. Przeznaczony jest do codziennego i częstego użytkowania. Nie pozostawia kleistej powłoki na skórze. Może być także stosowany bez spłukiwania. Tork 420103 to niezwykle skuteczny preparat przygotowany z myślą o specjalistycznych obiektach. Doskonale sprawdzi się w miejscach gdzie higiena jest priorytetem - np w szpitalach, przcyhodniach, gabinetach lekarskich, klinikach itp. Normy EN1500, EN 12791 i EN 14476 gwarantują jego skuteczne abntybakteryjne i biobójcze działanie. Środek działa między innymi na wirusy:Norowirus i rotawirus.
Żel jest bardzo wydajny. Jedno litrowe opakowanie to aż 1000 dawek płynu. Środek zamknięty jest w jednorazowym samozasysającym się opakowaniu z pompka. Pasuje do dozwoników Tork na mydło w płynie. Dzięki temu dozowanie jest łatwe i wydajne, a wymiana wkadów bardzo higieniczna.
Specyfikacja produktu:
- Zapach :--
- System: S1 - system do mydła w płynie
- Objętość: 1000 ml
- no_of_doses ≈1000
- Kolor: przeźroczysty
- Kod producenta: 420103
- Cena za 1 karton, czyli 6 sztuk
- Uwagi: Zachowaj bezpieczeństwo przy korzystaniu ze środków biobójczych. Przed użyciem zawsze czytaj etykietę i informacje o produkcie.
Zastosowanie:
Preparat znajdzie zastosowanie w obiektach w których priorytetem jest higiena: w szpitalach, klinikach medycznych, w gabinetach lekarskich i gabinetach pielęgniarki, w przychodniach itp.