Najlepsze Produkty do Sprzątania Całej Łazienki 0
Produkty do Sprzątania Łazienki

Nie trać czasu na szukanie odpowiednich detergentów dla Twojej łazienki. Niezawodne gotowe rozwiązanie produktowe dla czystych łazienek. Tylko odpowiedni wybór produktów zapewni Tobie i Twoim bliskim bezpieczeństwo i higienę. Przygotowaliśmy odpowiedni zestaw środków czystości dla: mieszkania, domu, biura, restauracji, pokoju hotelowego.

czytaj całość »
Jak myć okna? 5 sprawdzonych porad na mycie okien w domu i w firmie. 0
Jak myć okna? 5 sprawdzonych porad na mycie okien w domu i w firmie.

Mycie okien — dla większości z nas jest to wyczerpująca, a także czasochłonna praca. Jednak, gdy podejdziemy odpowiednio do tematu to może okazać się całkiem przyjemnym zadaniem. Należy również pamiętać, że mycie okien to niezły wysiłek fizyczny, który możemy potraktować jako trening. Jak zrobić to skutecznie ? Oto garść porad.

czytaj całość »
Czyszczenie kabiny prysznicowej — jak usunąć osady i czym myć kabinę ? 0
Czyszczenie kabiny prysznicowej — jak usunąć osady i czym myć kabinę ?

Kabina prysznicowa jest bardzo ważnym elementem łazienki. Można nawet stwierdzić, że jest ważnym składnikiem naszego codziennego życia, więc warto utrzymać ją w doskonałej czystości. W tym poradniku postaramy się pokazać jak czyścić kabinę prysznicową, aby była bezpieczna dla naszego zdrowia i służyła nam wiele lat.

czytaj całość »
Czy to koniec pandemii koronawirusa ? 8 porad jak ustrzec się przed zakażeniem. 0
Czy to koniec pandemii koronawirusa ? 8 porad jak ustrzec się przed zakażeniem.

Mimo decyzji rządu o luzowaniu obostrzeń w przestrzeni publicznej związanych z pandemią koronawirusa ilość zakażeń wcale nie spada, wręcz przeciwnie rośnie i choć są to ogniska wirusa położone głównie na Śląsku, czy naprawdę nie mamy się czego bać ? Resort rozwoju podkreśla, że stopniowy powrót do normalności nie zwalnia ze stosowania podstawowych zasad bezpieczeństwa.

czytaj całość »
swiat-sprzatania.pl - Bezpiecznie Przez Czas Koronawirusa 0
swiat-sprzatania.pl - Bezpiecznie Przez Czas Koronawirusa

Ogromne zapotrzebowanie na środki dezynfekujące spowodowało niedobór składników do ich produkcji oraz znaczny wzrost cen. Sytuacja nie ulegnie poprawie jeszcze przez kilka miesięcy, zwłaszcza jeśli chodzi o rękawice nitrylowe. Dlatego musimy nauczyć się korzystać z dezynfekcji jak najkorzystniej.

czytaj całość »
Jak odpowiednio dbać o posadzki w obiektach biurowych 0
Jak odpowiednio dbać o posadzki w obiektach biurowych

Podłogi w obiektach biurowych szczególnie w strefie wejściowej i wyjściowej to wizytówka zakładu. To jak postrzegana przez klienta jest recepcja wpływa na wizerunek całej firmy. Bardzo ważna jest w tym wypadku dbałość o posadzkę - to ona jest jednym z najbardziej widocznych elementów strefy wejściowej i wyjściowej, jak również pozostaje najbardziej narażona na zabrudzenia.

czytaj całość »
Otwierasz restaurację – Tych środków nie powinno zabraknąć w twoim lokalu. 0

Jeśli planujesz w najbliższym czasie otworzyć restaurację, lub jesteś już w trakcie wyposażania swojego pierwszego lokalu gastronomicznego to napewno zastanawiasz się jakie niezbędne środki czystości zakupić na samym początku. Dlatego też przygotowaliśmy "niezbędnik restauratora" - czyli top 10 profesjonalnych środków czystości w które powinny znaleźć się w Twoim lokalu.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl