Czy to koniec pandemii koronawirusa ? 8 porad jak ustrzec się przed zakażeniem. 0
Czy to koniec pandemii koronawirusa ? 8 porad jak ustrzec się przed zakażeniem.

Mimo decyzji rządu o luzowaniu obostrzeń w przestrzeni publicznej związanych z pandemią koronawirusa ilość zakażeń wcale nie spada, wręcz przeciwnie rośnie i choć są to ogniska wirusa położone głównie na Śląsku, czy naprawdę nie mamy się czego bać ? Resort rozwoju podkreśla, że stopniowy powrót do normalności nie zwalnia ze stosowania podstawowych zasad bezpieczeństwa.

czytaj całość »
swiat-sprzatania.pl - Bezpiecznie Przez Czas Koronawirusa 0
swiat-sprzatania.pl - Bezpiecznie Przez Czas Koronawirusa

Ogromne zapotrzebowanie na środki dezynfekujące spowodowało niedobór składników do ich produkcji oraz znaczny wzrost cen. Sytuacja nie ulegnie poprawie jeszcze przez kilka miesięcy, zwłaszcza jeśli chodzi o rękawice nitrylowe. Dlatego musimy nauczyć się korzystać z dezynfekcji jak najkorzystniej.

czytaj całość »
Jak odpowiednio dbać o posadzki w obiektach biurowych 0
Jak odpowiednio dbać o posadzki w obiektach biurowych

Podłogi w obiektach biurowych szczególnie w strefie wejściowej i wyjściowej to wizytówka zakładu. To jak postrzegana przez klienta jest recepcja wpływa na wizerunek całej firmy. Bardzo ważna jest w tym wypadku dbałość o posadzkę - to ona jest jednym z najbardziej widocznych elementów strefy wejściowej i wyjściowej, jak również pozostaje najbardziej narażona na zabrudzenia.

czytaj całość »
Otwierasz restaurację – Tych środków nie powinno zabraknąć w twoim lokalu. 0

Jeśli planujesz w najbliższym czasie otworzyć restaurację, lub jesteś już w trakcie wyposażania swojego pierwszego lokalu gastronomicznego to napewno zastanawiasz się jakie niezbędne środki czystości zakupić na samym początku. Dlatego też przygotowaliśmy "niezbędnik restauratora" - czyli top 10 profesjonalnych środków czystości w które powinny znaleźć się w Twoim lokalu.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl