Czyszczenie powierzchni w biurowcach. Jaki środek do toalet wybrać ? 0
Czyszczenie powierzchni w biurowcach. Jaki środek do toalet wybrać ?

Czyszczenie powierzchni w biurowcach. Jaki środek do toalet wybrać?


Systematyczne czyszczenie toalet to ochrona przed niebezpiecznymi bakteriami i drobnoustrojami. W profesjonalnym sprzątaniu w biurowcach i innych miejscach publicznych bardzo ważne jest wyodrębnienie pewnych obszarów.

Następnym krokiem jest określenie częstotliwości i rodzaju wykonywanych czynności. Dzięki temu, każda toaleta w biurowcu będzie perfekcyjnie czysta i bezpieczna dla pracowników. Toalety wymagają zastosowania nie tylko odpowiedniego systemu czyszczenia, ale również profesjonalnych środków do biur. Zobacz, co warto mieć pod ręką.

 

Dlaczego sprzątanie toalet w biurowcach jest tak uciążliwe?

Może powiedzmy sobie jasno o jednej rzeczy. Sprzątanie toalet, w szczególności w miejscu publicznym nie jest czynnością przyjemną. Korzystają z nich różni ludzi, o rozmaitym podejściu zarówno do higieny, jak i do samej toalety w miejscu publicznym.

Na szczęście profesjonalna chemia gospodarcza do sprzątania łazienki poradzi sobie ze wszystkimi zabrudzeniami. Zachęcamy Cię do bliższego przyjrzenia się produktom marek Biopur oraz EilFix.

 

Jaki środek do biur? Zacznij od ochrony samego siebie!

Zanim weźmiesz się za sprzątanie, pomyśl o samym sobie. Do tego potrzebne będą Ci środki ochrony osobistej. Mogą Ci się przydać między innymi:

  • grube rękawice gumowe;
  • okulary;
  • maseczka bawełniana (ochroni Cię przed wdychaniem oparów z detergentów).

 

Etapy sprzątania toalety w biurowcu

Możemy tutaj wyróżnić:

  • sprzątanie zasadnicze;
  • sprzątanie gruntowne;
  • serwis bieżący.

Sprzątanie zasadnicze polega na usuwaniu codziennych zabrudzeń. Może być wykonywane przed lub po zamknięciu biurowca.

Sprzątanie gruntowne to okresowe prace, które mają na celu zlikwidowanie uciążliwych zabrudzeń. Tych, których nie dało się usunąć w czasie sprzątania zasadniczego.

Serwis bieżący to usuwanie aktualnych zabrudzeń i uzupełnianie środków higieny. W tym punkcie znajdują się również drobne naprawy. Toalety w biurowcach są znacznie intensywniej użytkowane niż w domach prywatnych. Dlatego też ich wyposażenie szybciej się niszczy.

 

Jaki środek do biur najlepiej wybrać?

Jeżeli masz już opracowany system sprzątania toalet publicznych, to świetnie. Teraz możesz zacząć dobierać do nich odpowiednie profesjonalne środki czyszczące.

W toaletach w biurowcach bardzo często stosowane są materiały odporne na działanie kwasów, takie jak na przykład płytki granitowe, ceramiczne, czy porcelanowe. Jeżeli chcesz je odpowiednio domyć, to wykorzystaj Koncentrat do czyszczenia urządzeń sanitarnych Urinex Plus Eilfix 1 L. Naprawdę bardzo dobrze czyści różne powierzchnie. Jest idealny do usuwania osadów wapiennych i urynowych. Zatroszczy się o higienę w łazience i sprawi, że czyszczone powierzchnie będą błyszczące.

Uwaga! Nie używaj go do czyszczenia armatury i pozostałych przedmiotów chromowanych. Nadaje się wyłącznie do ceramiki. Preparat jest skuteczny i wydajny. Możesz stosować go na co dzień.

Zatkana umywalka lub WC w toalecie publicznej to częsty przypadek. Aby sobie poradzić z usunięciem niedrożności, wykorzystaj Preparat do udrażniania kanalizacji ROHR REINIGER Eilfix 1kg Jest wyjątkowo skuteczny i nie powoduje zniszczeń w kanalizacji. Poradzi sobie z resztkami mydła, czy włosów.

 

Środki do biur i czyszczenia toalety od marki BioPur

Natomiast podłogę w toalecie publicznej bez problemu umyjesz Koncentratem do mycia podłóg BioPur P6 5L. Jest on przeznaczony zarówno do ręcznego, jak i do mechanicznego mycia podłóg.

To idealna propozycja do podłóg z PCW, linoleum, płytek ceramicznych i szkliwionych, gresów, tworzyw sztucznych, posadzek kamiennych z kamienia sztucznego i naturalnego, kauczuku, posadzek akrylowych i żywicznych itp.

Jego bardzo dużą zaletą jest to, że tuż po umyciu podłoga nie jest śliska. W biurowcach przewija się mnóstwo ludzi i ktoś mógłby się przewrócić, zrobić sobie krzywdę. Lepiej od razu zastosować dobry płyn i niepotrzebnie nie ryzykować.

Kolejnym wartym Twojej uwagi preparatem jest Żel do czyszczenia toalet P10 | Biopur | 840 ml. Wytwarzany z biodegradowalnych surowców na bazie kwasku cytrynowego. Jest przeznaczony do skutecznego likwidowania brudu, kamienia, osadu, czy tłustych zabrudzeń. Sprawia, że toaleta lśni i pięknie pachnie. Żel pozostawia na powierzchni polimerową powłokę. Dzięki niej, zabrudzenia nie pojawiają się na toalecie przez długi czas. Nie wymaga dozowania, więc korzystanie z niego jest błyskawiczne.

Z tymi środkami do toalet sprzątanie będzie szybsze i skuteczniejsze! Koniecznie sięgnij po nie przy najbliższej okazji!

 

Komentarze do wpisu (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl