Opcje przeglądania
Producent
Cena

Dlaczego warto wybrać mydło w pianie?

Mydło do rąk w pianie to najbardziej ekonomiczna forma mydła, przeznaczona do codziennego mycia i pielęgnacji dłoni. Doskonale sprawdza się w toaletach o dużym i bardzo dużym natężeniu ruchu.  

Mydło w pianie polecane jest szczególnie do obiektów, gdzie nie może zabraknąć artykułów do higieny rąk, a z drugiej strony ruch jest tak duży, że istotne pozostają względy ekonomiczne i racjonalne zużycie materiałów eksploatacyjnych. Mydła w pianie są bardziej wydajne w stosunku do mydła w płynie czy w sprayu ze względu na ilość, która jest potrzebna do skutecznego wyczyszczenia dłoni. Dzieje się tak, ponieważ użytkownik nie musi w ich przypadku samodzielnie pienić wkładu, i nie marnuje go. Zamiast tego otrzymuje z dozownika do mydła w pianie już gotową i skondensowaną ilość substancji czyszczącej. Dodatkowo zużycie mydła zmniejsza również sam aplikator, który generuje pianę o wiele efektywniej, niż można to zrobić samodzielnie. Dzięki odpowiednim dozownikom, które znajdują się również w ofercie naszego sklepu możesz w odpowiedni sposób kontrolować zużycie mydła i dopasować je do potrzeb osób korzystających z łazienki.

Zróżnicowana oferta mydeł w pianie od renomowanych producentów

W ofercie naszego sklepu znajdziesz mydła w pianie od firmy Tork, które występują w jednorazowych opakowaniach 1l i są przeznaczone do dozowników marki Tork. Doskonale sprawdzają się one w obiektach, w których istnieje zwiększone ryzyko przenoszenia bakterii, m.in. w szpitalach czy placówkach medycznych, ale także w dużych kuchniach i w ogólnie przemyśle spożywczym). Wiele z naszych mydeł w pianie oferowanych jest w różnych wariantach pojemnościowych, a także kolorystycznych i zapachowych. Dzięki takiemu zróżnicowaniu mogą Państwo wybrać odpowiednie dla siebie mydło. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl