Państwa zamówienia są pakowane przy użyciu rękawic jednorazowych i maseczek. Występują problemy z dostawami po stronie producentów. Dostępna dezynfekcja do rąk i powierzchni ! Dezynfekcja - Oferujemy TYLKO sprawdzone produkty znanych producentów ! Wszystkie posiadają atesty i są dopuszczone do użytku w szpitalach.

Materiały higieniczne

Materiały higieniczne to jednorazowe materiały eksploatacyjne, które zapewniają dodatkową higienę w toaletach i pomieszczeniach w których jest to niezbędne.

W kategorii materiały higieniczne znajdziesz artykuły higieniczne przeznaczone do toalet (nakładki sedesowe, woreczki higieniczne,) oraz szeroki wybór materiałów przeznaczonych do innych pomieszczeń, jak np. zakłady kosmetyczne (chusteczki kosmetyczne), czy gabinety medyczne (podkłady medyczne). Zasosowanie materiałów higienicznych wraz z dedykowanymi do nich dozownikami higienicznymi może uczynić pomieszczenia jeszcze bardziej higienicznymi, ale też nadać im wrażenia nowoczensności. Natomiast zastosowanie podkładów medycznych (konieczne w gabinetach lekarskich), w innych pomieszczeniach (gabinetach kosmetycznych, salonach masażu itp.) jest o tyle ważne, że podnosi czystość i higienę pomieszczenia, oraz komfort i zadowolenie twoich klientów. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl