Realizacja wysyłek może być opóźniona o 2 dni lub informujemy mailowo o terminach - PRZEPRASZAMY. Występują problemy z dostawami po stronie producentów. Dostępna dezynfekcja do rąk i powierzchni !
Chusteczki do dezynfekcji Bochemie Desam Wipes - 100 szt. Chusteczki do dezynfekcji Bochemie Desam Wipes - 100 szt.
Producent: Schulke
Cena: 28,00 zł (netto: 25,93 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Preparat do szybkiej dezynfekcji powierzchni Mediseptol H 5l Preparat do szybkiej dezynfekcji powierzchni Mediseptol H 5l
Cena: 225,00 zł (netto: 208,33 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Środek do dezynfekcji powierzchni Schulke Desam Prim1l Środek do dezynfekcji powierzchni Schulke Desam Prim1l
Producent: Schulke
Cena: 30,00 zł (netto: 27,78 zł )
szt.
zobacz więcej
Środek do dezynfekcji w kuchni 10L Buzil Budenat® LM D 447 Środek do dezynfekcji w kuchni 10L Buzil Budenat® LM D 447
Producent: Buzil
Cena: 485,00 zł (netto: 394,31 zł )
szt.
zobacz więcej

Zadbaj o odpowiednie materiały do dezynfekcji

Preparaty do dezynfekcji to specjalistyczne środki, spełniające wysokie rygory higieniczne. Posiadają właściwości grzybobójcze, bakteriobójcze i wirusobójcze. Są niezbędne we wszytkich obiektach o wysokim rygorze higienicznym a w szczególności w szpitalach, klinikach, przychodniach medycznych czy zakładach produkcji żywności. Środki do dezynfekcji dzielą się ze względu na obszar zastosowań jak i ze względu na siłę działania. Te wpisane na listę wyrobów medycznych mają bardzo szeroki zakres działania (działają na większość bakterii, wirusów i gzrybów) i dedykowane sa do placówek medycznych. Środki do dezynfkecji to preparaty, które należy staranie wybierać i stosować się ściśle co do zaleceń producenta tak w zakresie dozowania jak i czasu stosowania.

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór preparatow do dezynfekcji renomowanych producentów w tym Ecolab, które posegregowaliśmy ze względu na obszar zastosowań:

  • Dezynfekcja rąk - preparaty w dziale Higiena rąk przeznaczone są do higienicznego mycia dłoni oraz hirurgicznej dezynfekcji
  • Dezynfekcja powierzchni - środki przeznaczone do dezynfekowania powierzchni takich jak podłogi czy blaty. 
  • Dezynfekcja narzędzi - środki, które są dedykowane do dezynfekowania różnego rodzaju narzędzi, jak narzędzia medyczne, urządzenia do badań, czy nardzędzia dentystyczne.
  • Dezynfekcja skóry - to preparaty przeznaczone do dezynfkecji skóry, dedykowane do osrodków medycznych do mycia pacjentów i przygotowywania ich do zabiegów, ale sprawdzą się tez w salonach kosmetycznych, gabinteach masażu. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl