Zadbaj o odpowiednie materiały do dezynfekcji

Preparaty do dezynfekcji to specjalistyczne środki, spełniające wysokie rygory higieniczne. Posiadają właściwości grzybobójcze, bakteriobójcze i wirusobójcze. Są niezbędne we wszytkich obiektach o wysokim rygorze higienicznym a w szczególności w szpitalach, klinikach, przychodniach medycznych czy zakładach produkcji żywności. Środki do dezynfekcji dzielą się ze względu na obszar zastosowań jak i ze względu na siłę działania. Te wpisane na listę wyrobów medycznych mają bardzo szeroki zakres działania (działają na większość bakterii, wirusów i gzrybów) i dedykowane sa do placówek medycznych. Środki do dezynfkecji to preparaty, które należy staranie wybierać i stosować się ściśle co do zaleceń producenta tak w zakresie dozowania jak i czasu stosowania.

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór preparatow do dezynfekcji renomowanych producentów w tym Ecolab, które posegregowaliśmy ze względu na obszar zastosowań:

  • Dezynfekcja rąk - preparaty w dziale Higiena rąk przeznaczone są do higienicznego mycia dłoni oraz hirurgicznej dezynfekcji
  • Dezynfekcja powierzchni - środki przeznaczone do dezynfekowania powierzchni takich jak podłogi czy blaty. 
  • Dezynfekcja narzędzi - środki, które są dedykowane do dezynfekowania różnego rodzaju narzędzi, jak narzędzia medyczne, urządzenia do badań, czy nardzędzia dentystyczne.
  • Dezynfekcja skóry - to preparaty przeznaczone do dezynfkecji skóry, dedykowane do osrodków medycznych do mycia pacjentów i przygotowywania ich do zabiegów, ale sprawdzą się tez w salonach kosmetycznych, gabinteach masażu. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl