Jakie środki wybrać do auto detalingu i czyszczenia samochodów?

Elementy samochodowe jak karoseria, felgi, alufelgi czy kokpit i tapicerka, ze względu na specyficzne materiały wymagają specjalistycznych środków dzięki którym można zapewnić im czystość, ale jednocześnie pielęgnować je.

Chemia do samochodu, którą znajdziesz w naszym sklepie to profesjonalne preparaty, które umożliwią odpowiednią pielęgnację elementom aut. Dzięki zastosowaniu odpowiednich środków możesz zadbać o Twój samochód, ale także auta Twoich klientów, przedłużyć żywotność materiałów oraz zwiększyć ich atrakcyjność wizualną. Profesjonalna chemia do aut oraz czyściwa przemysłowe to podstawowe wyposażenie każdego warsztatu samochodowego. Sprawdzi się także w komisach samochodowych, we wszystkich firmach które zajmują się sprzedażą lub wypożyczaniem samochodów, oraz w zakładach oferujących kompleksowe usługi sprzątania i czyszczenia aut, także dla myjni samochodowych.

Oferujemy szeroki wybór specjalistycznych preparatów przeznaczonych do mycia samochodów, do czyszczenia karoserii, pielęgnacji kokpitu, oraz środki antykorozyjne także do usuwania trudnych zabrudzeń z części samochodowych, do czyszczenia kloców hamulcowych, felg oraz do prania tapicerki samochodowej.

Aktywna piana do mycia samochodów 5l Tenzi Tan Car A-18 Aktywna piana do mycia samochodów 5l Tenzi Tan Car A-18
Producent: Tenzi
Cena: 52,67 zł netto: 42,82 zł
szt.
zobacz więcej
Koncentrat do czyszczenia felg aluminiowych 1l Tenzi Alux A-09 Koncentrat do czyszczenia felg aluminiowych 1l Tenzi Alux A-09
Producent: Tenzi
Cena: 17,79 zł netto: 14,46 zł
szt.
zobacz więcej
Koncentrat do czyszczenia felg aluminiowych 5l Tenzi Alux A-09 Koncentrat do czyszczenia felg aluminiowych 5l Tenzi Alux A-09
Producent: Tenzi
Cena: 50,40 zł netto: 40,98 zł
szt.
zobacz więcej
Piana do mycia karoserii 1 l Tenzi Car Max A-16 Piana do mycia karoserii 1 l Tenzi Car Max A-16
Producent: Tenzi
Cena: 17,03 zł netto: 13,85 zł
szt.
zobacz więcej
Piana do mycia karoserii 5l Tenzi Car Max A-16 Piana do mycia karoserii 5l Tenzi Car Max A-16
Producent: Tenzi
Cena: 63,94 zł netto: 51,98 zł
szt.
zobacz więcej
Płyn do czyszczenia felg 5l Tenzi PRIX Płyn do czyszczenia felg 5l Tenzi PRIX
Producent: Tenzi
Cena: 194,92 zł netto: 158,47 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl