Środek do neutralizacji zapachów Ecolab Ne-O-dor 5L 9006790

Dostępność: brak towaru
Cena: 661,67 zł 661.67
Cena netto: 537,94 zł
ilość szt.
Ocena: 0
Producent: Ecolab
Kod produktu: 9006790

Opis

Środek do neutralizacji zapachów Ecolab Ne-O-dor

Ne-O-dor jest to preparat biologiczny o właściwościach wiążących i niszczących zapachy u źródła ich występowania, w miejscach, gdzie czyszczenie i dezynfekcja nie są wystarczające. Produkt wspomaga również działanie urządzeń odtłuszczających, dzięki temu dodatkowa uwarunkowana zapachem, kosztowna konserwacja odtłuszczacza staje się zbędna.

Specyfikacja:


• Rodzaj: koncentrat w
kanistrze
• Objętość:
5 L
• Kolor: żółty/płynny
• Kod producenta: 9006790
• Dozowanie: W przypadku stosowania w odtłuszczaczu: – podczas pierwszego dozowania i po każdym opróżnieniu 2 l środka Ne-O-dor na m3 objętości odtłuszczacza, podczas stosowania odtłuszczacza dozować 0,1 - 0,3 l środka Ne-O-dor na m3 w zależności od potrzeb. W przypadku stosowania do studzienek kanalizacyjnych i odpływów bufetowych: – w zależności od wielkości odpływu 10 - 40 ml środka Ne-O-dor. W przypadku spryskiwania powierzchni: – spryskać nośnik zapachu nierozcieńczonym produktem (zaleca się przeprowadzenie wstępnej próby kontrolującej trwałość na odbarwienia oraz wytrzymałość).

Zastosowanie:


Środek przeznaczony do stosowania w przedsiębiorstwach zajmujących się obróbką środków spożywczych (kuchniach, sklepach rzeźniczych, browarach), instalacjach sanitarnych oraz publicznych (toaletach publicznych, przebieralniach, natryskach) oraz systemów odprowadzania ścieków i odpadów (odpływów w podłodze, syfonów, studzienek pochłaniających, odtłuszczaczy, zbiorników na odpady, dołów kloacznych i basenów).

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl